Včlařské
potřeby

Včelařské potřeby

Včelařské prodejny:
PRAHA
ROVENSKO p. Tr.

Adresa sídla:
JaHan s.r.o. Praha 4, Jaurisova 515/4, PSČ 140 00 IČO: 24816191, DIČ: CZ24816191

Email:
objednavky@vceliobchod.cz

Telefon:
+420 724 937 999

Přihlášení

Rychlý kontakt

Informace o objednávkách.

objednavky@vceliobchod.cz

Tel.: 724 937 999

Včelařská sezóna je ve svém vrcholu. Prosíme tímto o shovívavost s expedicí vašich zásilek, na které usilovně pracujeme. Omlouváme se tímto, za možné nedostatky k komunikaci. VÍCE ZDE.

Partneři

VČELIN - VČELařská INzerce
Včelařská inzerce
Informace o Včelařství
Včelařské potřeby a prodejna
Včelařská inzerce
Eshop zemědělské potřeby

Novinky a aktuality

Vzhledem k požadavkům našich zákazníků zvyšujeme výkupní cenu vosku na 210 Kč/kg. Výměna mezistěn za 35 Kč/kg. Mezistěny jsou vyráběny výhradně v České republice z vosku, který vykoupíme od českých včelařů.

Umělý matečník komplet (10 ks)
Umělý matečník komplet (10 ks)
Umělý matečník komplet (10 ks)
Umělý matečník komplet (10 ks)
Tisk

Umělý matečník komplet (10 ks)


Cena: 36,00 Kč
bez DPH: 29,75 Kč
Kód zboží:  0516Dostupnost: skladem

Umělý matečník komplet


Umělý matečník komplet (10 ks) slouží jako náhrada za pravý včelí matečník. Umělý matečník komplet je praktická včelařská pomůcka, jenž šetří včelařům čas i včelí vosk. K přidání matek pomocí umělých matečníků se dříve používalo různých přidávacích klícek. Umělý matečník kompletní sestava je výroben ze tří částí, jde o plastový výlisek, držák matečníkové misky, matečníková miska s kolíčkem a umělý matečník. Do matečníkové misky s kolíčkem vložíme jednodenní vajíčko přelarvovací lžičkou, nasadíme umělý matečník a sestavu zapíchneme na plást do včel. Kompletní sestava umělých matečníků se využívá při nutnosti použít vajíčko z jiného včelstva pro zkvalitnění chovu od plemenné matky. Včely nemusí stavět matečník, ušetří se vosk a práce včel. Z vajíčka se po třech dnech líhne larvička, kterou mladušky živí mateří kašičkou. Umělý matečník by neměl chybět žádnému chovateli včelích matek.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

TOP