Včlařské
potřeby

Včelařské potřeby

Včelařské prodejny:
PRAHA
ROVENSKO p. Tr.

Adresa sídla:
JaHan s.r.o. Praha 4, Jaurisova 515/4, PSČ 140 00 IČO: 24816191, DIČ: CZ24816191

Email:
objednavky@vceliobchod.cz

Telefon:
+420 724 937 999

×
 x 

Košík je prázdný

Přihlášení

Rychlý kontakt

Informace o objednávkách.

objednavky@vceliobchod.cz

Tel.: 724 937 999

Včelařská sezóna je ve svém vrcholu. Prosíme tímto o shovívavost s expedicí vašich zásilek, na které usilovně pracujeme. Omlouváme se tímto, za možné nedostatky k komunikaci. VÍCE ZDE.

Partneři

VČELIN - VČELařská INzerce
Včelařská inzerce
Informace o Včelařství
Včelařské potřeby a prodejna
Včelařská inzerce
Eshop zemědělské potřeby

Novinky a aktuality

Vzhledem k požadavkům našich zákazníků zvyšujeme výkupní cenu vosku na 210 Kč/kg. Výměna mezistěn za 35 Kč/kg. Mezistěny jsou vyráběny výhradně v České republice z vosku, který vykoupíme od českých včelařů.

Uzavírka mostu v Rovensku pod Troskami

Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že probíhá oprava mostu v Rovensku pod Troskami v místě zvaném "pod Týnem" na silnici II/282. Most je zcela uzavřen a silnicí nelze projet. Proto pokud se k nám chystáte ve směru od Lomnice n. Popelkou, Semil, Železného Brodu a ostatních míst na těchto trasách, prosím věnujte pozornost objízdným trasám. Všem našich zákazníkům se omlouváme za kompliace.
 

Uzavírka trvá v rozmezí

  • Od: 18.04.2017 • 08:00
  • Do: 31.08.2017 • 23:59

Objízdné trasy

Oficiální objízdná trasa je vedena přes spevněnou (nikoliv asfaltovou) cestu přes Křečovice do Rovenska. Jedná se o úzkou "polní" cestu, která je sice dobře sjízdná, je zde však nutno zvýšit ostražitost. Tato cesta je pouze pro osobní vozy do 3,5 t.

Případně je možné zvolit delší objízdné trasy, které ale vedou po silnicích. Ve směru od Semil - Zeleného háje lze jet přes Veselou - Holenice - Libuň a dále po silnici 35, z Lomnice nad Popelkou je vhodné jet přes Košov - Kněžnice a dále po silnici 35. Ze směru od Železného Brodu, Koberov, Vesce a okolí je vhodné zvolit objízdnou trasu přes Volavec - Karlovice opět na rychlostní silnici 35.

Případně prosím zkuste ke zorientování naši interaktivní mapu.


TOP