Včlařské
potřeby

Včelařské potřeby

Včelařské prodejny:
PRAHA
ROVENSKO p. Tr.

Adresa sídla:
JaHan s.r.o. Praha 4, Jaurisova 515/4, PSČ 140 00 IČO: 24816191, DIČ: CZ24816191

Email:
objednavky@vceliobchod.cz

Telefon:
+420 724 937 999

Přihlášení

Rychlý kontakt

Informace o objednávkách.

objednavky@vceliobchod.cz

Tel.: 724 937 999

Včelařská sezóna je ve svém vrcholu. Prosíme tímto o shovívavost s expedicí vašich zásilek, na které usilovně pracujeme. Omlouváme se tímto, za možné nedostatky k komunikaci. VÍCE ZDE.

Partneři

VČELIN - VČELařská INzerce
Včelařská inzerce
Informace o Včelařství
Včelařské potřeby a prodejna
Včelařská inzerce
Eshop zemědělské potřeby

Novinky a aktuality

Vzhledem k požadavkům našich zákazníků zvyšujeme výkupní cenu vosku na 210 Kč/kg. Výměna mezistěn za 35 Kč/kg. Mezistěny jsou vyráběny výhradně v České republice z vosku, který vykoupíme od českých včelařů.

Sklenice na med typ Včela 730 ml
Sklenice na med typ Včela 730 ml
Sklenice na med typ Včela 730 ml
Tisk

Sklenice na med typ Včela 730 ml - OSOBNÍ ODBĚR


Cena: 7,50 Kč
bez DPH: 6,20 Kč
Kód zboží:  2314Dostupnost: skladem

Sklenice na med 730 ml typ Včela

Sklenice na med typ Včela 730 ml. Pěkná nová svazová sklenice na med s reliéfním znakem ČSV (Český Svaz Včelařů) a též reliéfním nápisem ČESKÝ MED. Tyto sklenice na med s nápisem Český med neudělají vašemu medu ostudu. Sklenice je pěkně baňatá a nálepka s údaji o včelaři a medu se na ni nechá pohodlně nalepit. Pěkná sklenice a víčko pomůže zlepšit kulturu zacházení s českým medem a propagaci svazu včelařů. Obal na med, tedy sklenice, by měl být nový ne sklenice po okurkách. Zákazníkovi který dostává med ve svazové sklenici má určité záruky, že včelař je organizován, tím pádem splňuje nároky, které naň spolek klade, i když je nezná. Výlisek na sklenici zaručuje unikum, že je sklenice určená na med a ne že zbyla z loňského okurkobraní.

Sklenice samostatně nezasíláme. Můžete si objednat pouze celou paletu (1404 kusů za 8143 Kč s DPH), pak získáte DOPRAVU ZDARMA. Osobní odběr je možný bez omezení dle skladových zásob. Na osobní odběr je nutné si přinést vlastní obaly. Sklenice máme na prodejně volně narovnané na paletě.

K vlastnostem medu. Med nesmí ve sklenici „šplouchat“, být moc řídký. Musí se při pohybu sklenice „převalovat“ a pokud jej budeme lít, tak musí dělat tzv.uzlíky“ Přirozenou vlastností medu je i krystalizace, kterou neztrácí svou hodnotu. Krystalizace závisí na vzájemném poměru fruktózy a glukózy. Květové medy dříve krystalizují, naopak lesní medy zůstávají delší dobu v tekutém stavu. Do původního tekutého stavu jej lze přivést postupným zahříváním ve vodní lázni do 45°C. Med uskladníme nejlépe v suché tmavé místnosti, při teplotě teplotě do 15°C.

Svazové sklenice na med

Sklenice medu musí upoutat. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebalů na víčka, různé pečeti atd. Sklenice na med by měl být nové, s etiketou a s puncem kvality.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

TOP