Včlařské
potřeby

Včelařské potřeby

Včelařské prodejny:
PRAHA
ROVENSKO p. Tr.

Adresa sídla:
JaHan s.r.o. Praha 4, Jaurisova 515/4, PSČ 140 00 IČO: 24816191, DIČ: CZ24816191

Email:
objednavky@vceliobchod.cz

Telefon:
+420 724 937 999

Přihlášení

Rychlý kontakt

Informace o objednávkách.

objednavky@vceliobchod.cz

Tel.: 724 937 999

Včelařská sezóna je ve svém vrcholu. Prosíme tímto o shovívavost s expedicí vašich zásilek, na které usilovně pracujeme. Omlouváme se tímto, za možné nedostatky k komunikaci. VÍCE ZDE.

Partneři

VČELIN - VČELařská INzerce
Včelařská inzerce
Informace o Včelařství
Včelařské potřeby a prodejna
Včelařská inzerce
Eshop zemědělské potřeby

Novinky a aktuality

Vzhledem k požadavkům našich zákazníků zvyšujeme výkupní cenu vosku na 210 Kč/kg. Výměna mezistěn za 35 Kč/kg. Mezistěny jsou vyráběny výhradně v České republice z vosku, který vykoupíme od českých včelařů.

Matečníková miska s kolíčkem - 30 ks
Matečníková miska s kolíčkem - 30 ks
Matečníková miska s kolíčkem - 30 ks
Matečníková miska s kolíčkem - 30 ks
Tisk

Matečníková miska s kolíčkem - 30 ks


Cena: 28,00 Kč
bez DPH: 23,14 Kč
Kód zboží:  0510Dostupnost: skladem

Matečníková miska s kolíčkem - různé barvy - 30 kusů

Matečníková miska s kolíčkem - 30 kusů - různé barvy. Matečníková miska s kolíčkem je univerzální pomůcka pro včelaře jenž chovají včelí matky. Matečníková miska je i nezbytná k výrobě mateří kašičky. Matečníkové misky jsou vyrobeny z umělé hmoty s vnitřním průměrem 9 mm a výškou 10 mm což přesně odpovídá původní mateří buňce. Používání matečníkových misek šetří včelařům práci při stavbě matečníků. Matečníkové misky jsou osazeny kolíčkem o síle 2 mm, který umožňuje jejich zasazení do otvoru držáku (držák matečníkové misky).

Před použitím matečníkových misek doporučujeme jejich vložení do cukrového roztoku, čímž vytvoříme podmínky pro rychlé přijetí včelstvem bez zbytečného ochlazování plodiště. Misky lze také zasazovat přímo do otočných lišt chovného rámku po předvrtání 1,8 – 2 mm otvorů. Pro chov matek je vhodné na lištu umístit 10 matečníkových misek.

Barva na fotografiích je pouze ilustrační. Misky mají různé barvy podle toho jaké nám dodavatel aktuálně. Mohou být od průhledných, pastelové barvy až po černé.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

TOP